21 kwietnia, 2018

Sondy

Jaki przedmiot lubisz najbardziej?

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 92
Zakładki : 27
Odsłon : 68027

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

  • Gminny Festiwal Papieski w Kupnie

    Kategoria muzyczna: Przedszkole – wyróżnienie
    Recytacja – II miejsce Gabriela Pawłowska
    Kategoria plastyczna – III miejsce Magdalena Drałus
    Kategoria plastyczna – II miejsce kl. II i III (praca zbiorowa)
  • Gminny Konkurs „Śladami Polskich Noblistów w Bukowcu”

    Kategoria plastyczna:
    Grand Prix – Irmina Jakubczyk kl. II
    I miejsce Oliwia Więcław
    II miejsce – Julia Lechowska
    II miejsce – Sylwia Łakomy
    III miejsce – Faustyna Kowalska
    III miejsce – Gabriela Pawłowska
  • Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Domatkowie

    Kategoria szopki: I miejsce – Gabriela Pawłowska, II miejsce – Oliwia Więcław
    Kategoria muzyczna: II miejsce – Magdalena Drałus, III miejsce – Gabriela Pawłowska
  • Powiatowy Konkurs Wielkanocny – Starostwo Kolbuszowa

    Kategoria kl. I – III, III miejsce – Oliwia Więcław
  • Gminny Konkurs Strażacki „Dniem i nocą strażak ci przychodzi z pomocą”

    III miejsce – Gabriela Pawłowska
  • Ogólnopolski konkurs „Geniusz” – Szkolna Akademia Wiedzy

    Kategoria Historia – Bartłomiej Siwiec kl. VI -  Wyróżnienie
  • Hufcowy Konkurs „Śladami Szarych Szeregów” – III miejsce drużynowo
  • X Hufcowy Konkurs Piosenki Harcerskiej – III miejsce drużynowo
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Moja Mała Ojczyzna”

    I miejsce Gabriela Drałus, Agata Szalony
  • Powiatowy Konkurs „Ogień w lesie”

    I miejsce Maria Lechowska – kategoria collage
  • Gminny Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

    IV miejsce Tomasz Kowalski
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Francji i Bretanii

    III miejsce Tomasz Kowalski
  • Gminny Festiwal Papieski w Kupnie

    III miejsce - Aneta Kowalska – kategoria plastyczna

  • Gminnym Konkursie „Śladami Polskich Noblistów” w Bukowcu

    I miejsce Tomasz Kowalski i Michał Ród
  • Powiatowy Konkurs na „Ludowe Ozdoby Choinkowe”

    Kategoria szopki - I miejsce – Aneta Kowalska
  • Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym w Domatkowie
    II miejsce - Agata Szalony,  III miejsce - Agnieszka Lechowska – kategoria stroiki
  • Gminne zawody sportowych w Unihokeja

    I miejsce drużynowo w kat. IV - VI