21 kwietnia, 2018

Sondy

Jaki przedmiot lubisz najbardziej?

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 92
Zakładki : 27
Odsłon : 68019

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

XIII Gminny Festiwal Papieski w Zespole Szkół w Kupnie

Karol Łojek – I miejsce w kategorii plastycznej

Gabriela Pawłowska – I miejsce w kategorii plastycznej

Oddział przedszkolny – I miejsce w kategorii plastycznej – praca „Pociąg wspomnień Jana Pawła II”

Oliwia Więcław – II miejsce w kategorii plastycznej

Magdalena Drałus – II miejsce w kategorii plastycznej

Mateusz Nowak – II miejsce w kategorii plastycznej

Gabriela Mazan – II miejsce w kategorii plastycznej

Aleksander Łojek – III miejsce w kategorii plastycznej

Julia Białek – wyróżnienie w kategorii plastycznej

Natalia Ród – wyróżnienie w kategorii plastycznej

Radosław Gil – I miejsce w kategorii recytacja

Gabriela Pawłowska – wyróżnienie w kategorii recytacja

Zespół muzyczny II miejsce w kategorii muzycznej kl. I – III

Aleksander Łojek – II miejsce w kategorii muzycznej kl. I - III

Gabriela Pawłowska – III miejsce w kategorii muzycznej kl. IV – VI

Magdalena Drałus – III miejsce w kategorii konkurs wiedzy

 

 

VIII Gminny Konkurs „Śladami Polskich Noblistów”

Radosław Gil i Mateusz Nowak - I miejsce w kategorii "test"

Julia Gola – II miejsce w kategorii plastycznej

Magdalena Kuna – III miejsce w kategorii plastycznej

Katarzyna Zuber – wyróżnienie w kategorii plastycznej

Gabriela Mazan – wyróżnienie w kategorii plastycznej

Julia Podgórska – wyróżnienie w kategorii plastycznej

 

XIV Gminny Konkurs „Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia”

Magdalena Drałus – II miejsce w kategorii plastycznej

Aleksandra Białek – II miejsce w kategorii plastycznej

Aleksander Łojek – III miejsce w kategorii plastycznej

Wojciech Kluza – wyróżnienie w kategorii plastycznej

Gabriela Pawłowska – I miejsce w kategorii muzycznej kl. IV – VI

Aleksander Łojek – wyróżnienie w kategorii muzycznej kl. 0 - III

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Mateusz Nowak – I miejsce w eliminacjach gminnych

Gabriela Pawłowska – III miejsce w eliminacjach gminnych

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Mateusz Nowak – I miejsce w eliminacjach powiatowych

 

XVIII Gminny Konkurs Moja Mała Ojczyzna

Magdalena Drałus - II miejsce w kategorii plastycznej

 

 

Międzynarodowy Konkurs plastyczno – literacki „Gdy myślę o Wielkanocy”

Dominik Wojda – wyróżnienie

 

XIV Gminny Drużynowy Konkurs „Śladami Szarych Szeregów”

Drużyna w składzie: Magdalena Drałus, Gabriela Pawłowska, Radosław Gil - I miejsce