20 czerwca, 2018

Sondy

Jaki przedmiot lubisz najbardziej?

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 99
Zakładki : 27
Odsłon : 72161

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

  • X Gminny Festiwal Papieski w Kupnie

    W kategorii recytacja (kl. I - III):
    III miejsce - Irmina Jakubczyk - kl. III
    wyróżnienie - Gabriela Pawłowska - kl. II

    W kategorii plastycznej - przestrzennej (kl. I - III):
    I miejsce - Oliwia Więcław - kl. II
    II miejsce - Magdalena Drałus - kl. II
    III miejsce - Gabriela Pawłowska - kl. II

    W kategorii recytacja (kl. IV - VI):
    Wyróżnienie - Natalia Preneta - kl. V

    W kategorii plastycznej - przestrzennej (kl. IV - VI):
    II miejsce - Gabriela Drałus - kl. V

    W kategorii list (kl. I - III):
    Wyróżnienie - Faustyna Kowalska - kl. III

    Wyróżnienie dla kl. "0"

 

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

    I miejsce w Eliminacjach Gminnych - Bartłomiej Jakubczyk kl. VI

 

  • IV Gminny Konkurs "Śladami Polskich Noblistów"

    Natalia Preneta z kl. V - III miejsce w kategorii recytatorskiej
    Kuna z oddziału przedszkolnego - III miejsce w kategorii plastycznej przedszkoli
    Irmina Jakubczyk z kl. III - III miejsce w kategorii plastycznej kl. I – III
    Magdalena Drałus z kl. II - wyróżnienie w kategorii plastycznej kl. I – III

  • Wojewódzki konkurs platyczny dla klas I - III pt. "Dbamy o nasze ciało, by formę zawsze trzymało"

    Radosław Gil z kl. II - laureat konkursu

 

  • X Powiatowy Konkurs Poświęcony Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej w Domatkowie

    Natalia Preneta z kl. V - II miejsce w kategorii prac plastycznychkl. IV – VI
    Irmina Jakubczyk z kl. III - w kategorii prac plastyczneych kl. I – III

  • XIV Gminny Konkurs "MOJA MAŁA OJCZYZNA" w Widełce

    Gabriela Drałus z kl. V - III miejsce w kategorii plastycznej
    Agata Szalony z kl. V - III miejsce w kategorii plastycznej

  • XII Gminny Konkurs Teatrzyków Obcojęzycznych "Złota Maska" w Widełce

    Uczniowie klasy V zajęli I miejsce